KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kol / krita 16694269
nr 1669 4269
Kol / krita
Per Bengtsson, "Mannen med pälskrage, monogramsignerad, daterad 2006. Bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 48x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:05:22
16/12 16:54:02
16/12 16:55:15