KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kol / krita 16694269

nr 1669 4269

Kol / krita

Per Bengtsson, "Mannen med pälskrage, monogramsignerad, daterad 2006. Bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 48x41 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:05:22

16/12 16:54:02 1      Vinnande bud
16/12 16:55:15 1      justering av budtak